Select Page

SCD Bio Livestock

SCD Bio Livestock
Natūralus probiotinis preparatas, skirtas gyvūnų sveikatinimui, vandens bei aplinkos kokybės gerinimui

biolivestock-big

Kodėl turėtume rinktis SCD Bio Livestock?

Išsivysčius chemijos pramonei, prasidėjo masinis žemės ūkio chemizavimas, besitęsiantis iki šiol. Chemikalų naudojimo paskirtis labai plati, pvz., žemės ūkyje juos naudojame kovai su kenkėjais, piktžolėmis, augalų ligomis, gyvulininkystėje – tai įvairios paviršių valymo ir dezinfekavimo priemonės.

 

Šios besaikės chemizacijos poveikyje, susilpnėja gyvūnų imunitetas, atsiranda neigiami pokyčiai virškinimo trakte, ko pasekoje blogėja pašarų įsisavinimas, atsiranda karvių mastitas, odos ligos, blogėja produkcijos kiekybiniai ir kokybiniai rodikliai. Viena iš dažniausių, gyvūnų imuniteto susilpnėjimo ir ligų atsiradimo priežasčių, yra masinis antibiotikų naudojimas. Blogiausia yra tai, kad antibiotikai – kaip specifinis produktas, naudojamas kaip pašarų priedas bei duodamas gyvūnams profilaktiškai. Žmonių, kurie vartoja ilgą laiką antibiotikų gavusių gyvulių ir paukščių produktus, gydymas panašiais ar tais pačiais antibiotikais gali būti neveiksmingas. Taip atsitinka dėl to, kad kovojant su patogenine mikroflora (kai kurių rūšių bakterijomis) palaipsniui ji įgauna atsparumą, kurį perduoda kitoms bakterijų kartoms. Taigi antibiotikai tam tikrų bakterijų padermių neįveiks niekada.

 

Ar yra galimybė atstatyti gyvūnų imunitetą, pagerinti jų aplinkos kokybę nenaudojant cheminių medžiagų?

 

JAV, Japonijoje ir kitose išsivysčiusiose šalyse, jau apie 30 metų naudojamos Japonijos mokslininko prof. Terua Higo sukurtos probiotinės kompozicijos, gerinančios žmonių bei gyvūnų sveikatą, higienizuojančios produktus, didinančios organizmo atsparumą susirgimams, gyvūnų produktyvumą ir t.t., tam nenaudojant jokių cheminių medžiagų, antibiotikų, o tik natūralią mikroflorą..

Viena iš bazinių probiotinių kompozicijų, skirta gyvūnų ir paukščių sveikatinimui, yra SCD Bio Livestock. Šis preparatas be žalos organizmui gali sveikatinti gyvūnus nenaudojant vaistų. Jį galima naudoti profilaktiškai, įvedant į girdomą vandenį.

 

SCD Bio Livestock.

SCD Bio Livestock yra sertifikuotas, patvirtintas Lietuvoje VšĮ „Ekoagros“ ir pripažintas tinkamu ekologiniam ūkininkavimui.

SCD Bio Livestock probiotinė kompozicija yra natūrali, netoksiška, biodegraduojanti, saugi žmonėms, gyvūnams ir gamtai, neturinti savyje genetiškai modifikuotų medžiagų.

 

Tai yra koncentruotas, skystas probiotinis (plataus spektro) pašarų priedas, kurį sudaro unikalus, natūralių naudingųjų bakterijų, pieno rūgšties, fotosintetinių bakterijų bei mielių mišinys. SCD Bio Livestock gaminamas natūralios fermentacijos proceso metu, naudojant natūralias sudedamąsias dalis.

 

SCD Bio Livestock gamybai naudojamos sekančios mikroorganizmų rūšys: bakterijos Bacillus subtillis, Bifidobacterium animalis, B. bifidum, E. thermophilis, Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. case, L. plantarum, L. fermentum, mielėsSaccharomyces cerevisiae.

 

Kaip veikia SCD Bio Livestock

Nepažeistose mikrobiologinėse sistemose yra apie 5 % patogenų, t.y. ligas sukeliančių mikroorganizmų, ir apie tiek pat gerųjų efektyvių mikroorganizmų (EM) – probiotinių mikroorganizmų, o likusieji yra fakultatyviniai. Fakultatyviniai mikroorganizmai gali veikti kaip efektyvūs (regeneratyviniai) ir kaip patogeniniai (destruktyviniai) mikroorganizmai, priklausomai nuo to, kas sukuria vyraujančią (dominuojančią) terpę. Todėl norint išsaugoti gyvūnų imunitetą, reikia išlaikyti mikroorganizmų pusiausvirą.

 

SCD Bio Livestock dėka probiotikai blokuoja patogeninių mikroorganizmų veiklą, atkuria nepažeistos mikrobiologinės gyvosios sistemos gerąsias bakterijas ir taip išvengiama imuniteto susilpnėjimo, daugelio virškinamojo trakto bei odos ligų. Išlaikomas probiotinės ir patogeninės mikrofloros balansas bei blokuojamas toksinų poveikis.

 

SCD Bio Livestock tirpalų paruošimo sąlygos:

Šis produktas parduodamas koncentruotas, todėl prieš naudojimą jis turi būti skiedžiamas (aktyvinamas) laikantis šių sąlygų:

 • skiedimui naudoti švarų nechloruotą vandenį;
 • vandens temperatūra turi būti ne mažesnė nei 10° C (optimaliausia 25 – 30°C);
 • tirpalų paruošimui ir išpurškimui naudoti plastikinius arba nerūdijančio plieno talpas;
 • atskieskite tik tokį kiekį preparato, kokio reikia vienam kartui. Siekiant geriausio rezultato, kiekvienas skiedinys turi būti panaudotas per 1 – 2 paras po atskiedimo.

Koncentratas turi būti saugomas hermetiškai uždarytas, nemažesnė nei 10°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginio ultravioletinio spinduliavimo (nuo saulės). Dirbant su preparatu nereikia naudoti apsauginių priemonių.

 

SCD Bio Livestock naudojimas:

Šis preparatas naudojamas gyvūnų ir paukščių sveikatinimui per virškinamąjį traktą įvedant jį į organizmą su vandeniu. Platus probiotikų spektras sudaro sąlygas šį preparatą naudoti daugelyje sričių:

 • naudojamas gyvulininkystėje (auginant galvijus, arklius, avis, ožkas, kiaules);
 • smulkių naminių gyvūnų (kačių, šunų ir kt.) sveikatinimui;
 • kailinių žvėrelių (sabalai, lapės, triušiai ir kt.) auginime bei jų sveikatinimui;
 • naudojamas paukštininkystėje;
 • higienizuoja ir optimizuoja maistinių medžiagų įsisavinimą sraigių ir sliekų auginime;
 • pašarų higienizavimui;
 • auginant akvakultūras.

 

  Naudojimas SkiedimasSCD BioLivestock:vanduo
Paukščiai Paukščiams profilaktiškai duodama kiekvieną dieną įpilant į geriamąjį vandenį. 1:5000÷ 1:10000
Mažiems paukščiukams profilaktiškai pirmas 3 dienas duoti preparato į geriamąjį vandenį mažesne koncentracija.   1:10000
Galvijai Profilaktiškai veršeliams SCD Bio Livestock galima duoti kiekvieną dieną įpilant į geriamąjį vandenį. 1:1000
Naudojamas veršelių sveikatinimui. Skiedžiamas su vandeniu. Gydymo trukmė 7 – 10 dienų. Per parą sunaudoti 50 – 100 ml koncentrato 1 veršeliui
Profilaktiškai naudojamas melžiamoms karvėms, norint išvengti susilpnėjusio imuniteto, blogo apetito, SLS piene (mastitas) daugėjimo, viduriavimo ir kt. Girdoma nemažiau 2 kartus į savaitę, galima ir kiekvieną dieną.* 1:1000
Melžiamų karvių sveikatinimui. Atsiradus acidozės požymiams, ženkliai padidėjus somatinių ląstelių kiekiui piene, tuomet BioLivestock reikia atskiesti vandeniu (kiekis nėra svarbu) ir per parą sugirdyti. Vienai karvei per dieną reikia sugirdyti 150 ml preparato.

Tešmens priežiūrai. Po melžimo tešmenį suvilgyti skuduru, prieš tai pamirkytu tirpale. 1:5 ÷ 1:10
Kiaulės Kiaulėms profilaktiškai duodama kiekvieną dieną įpilant į geriamąjį vandenį. 1:1000
Kiaulių sveikatinimui reikalingos paros dozės yra:

 • paršeliams 5 – 10 ml preparato;
 • kiaulėms 30 – 40 ml preparato;
 • paršavedėms 40 – 50 ml.

Avys, ožkos Profilaktiškai duodama kiekvieną dieną įpilant į geriamąjį vandenį. 1:1000
Sveikatinimui. Vienai aviai, ožkai 30 – 60 ml per parą.

Arkliai Profilaktiškai duodama kiekvieną dieną įpilant į geriamąjį vandenį. 1:500
Sveikatinimui. Vienam arkliui 50 – 150 ml per parą.

*PASTABA: Probiotinės kompozicijos BioLivestock naudojimo kiekiai, skirti mėsinių galvijų sveikatinimui ir profilaktikai, yra tokie patys kaip ir melžiamoms karvėms.

SCD Bio Livestock nauda:

 • slopiną patogeninę mikroflorą ir biotoksinus;
 • subalansuoja virškinimo trakto mikroflorą (atsiradusią dėl netinkamų pašarų, pakratų, antibiotikų arba kitų vaistų naudojimo), ko pasėkoje pagerėja fiziologinės funkcijos, išvengiama viduriavimo bei grybelinių susirgimų;
 • apdorojus paukščių pakratus 10 – 15 kartų sumažėja amoniako išsiskyrimas;
 • didina paukščių kiaušinių svorį bei lukšto atsparumą, mažina paukščių mirtingumą;
 • didina produkcijos kiekį bei gerina produktų kokybę. Stabilizuojasi karvių sveikata bei somatinių ląstelių kiekis piene. Gerėja mėsos kokybė.
 • sumažėja poreikis arba net visai atkrenta būtinybė naudoti antibiotikus;
 • kaip inhibitorius veikia sierą redukuojančius mikroorganizmus, kurie sukelia nemalonius kvapus (sieros vandenilį, merkaptanus), t. y. šalinamos kvapus sukeliančios priežastys.

Dėl detalesnės informacijos ir produkto įsigijimo prašome kreiptis šiais kontaktais.

VšĮ „AVAI“, Vilnius, Kalvarijų g. 149
tel. +370-5-263 93 98,
Dir. pavaduotojas:
Konstantinas Iljasevičius
Mob. 869905519